תוכן עניינים

גם בעידן הנוכחי בו תיעוד של אירועים מכל העולם מגיעים בתוך זמן קצר למכשיר הטלפון הנייד שלנו, עדיין התיעוד של הבניין שקרס בעיר חולון הפך להיות משהו מיוחד שלא רואים כל יום.

אז נכון, מדובר על משהו שקרה ביום בהיר כאן במרכז הארץ, אך למעשה ישנם בארץ לא מעט מבנים מסוכנים וישנים, אשר אם לא יבצעו בהם שיקום מבנים מסוכנים, גם הם עלולים לקרוס בסופו של דבר.

למעשה, הדבר תלוי לא מעט בגילו של המבנה – בדרך כלל מבנה ישן הוא מבנה בעל סיכון גבוה הרבה יותר לקריסה, ודיירו חייבים להיות עם יד על הדופק לגבי מצבו הנוכחי.

מהו בניין מסוכן?

בניין מסוכן הוא בניין אשר גילו ומצבו הנוכחי מעידים על כך שהוא עלול לקרוס ביום מן הימים. למעשה, כבר בעת הופעת הסימנים הראשונים המעידים על כך שיסודות הבניין לא מצליחים להחזיק אותו כמו שצריך, חייבים מיד להזמין קבלן שיפוץ בניינים אשר יבדוק את הבניין, ויגיד מהו מצבו.

למעשה, שיקום מבנים ישנים חייב להתבצע על ידי קבלן שיפוץ בניינים מוסמך ובעל הכשרה, אשר ידע לבצע את העבודה בצורה שבה היא צריכה להתבצע על מנת לשמור על שלומם של דיירו, ושל האנשים שבקרבתו.

עמית עוז (קבלן רשום) עוסק מזה למעלה מעשרים שנה בתחום שיפוץ מבנים מסוכנים, ונחשב קבלן שיפוץ בניינים מהמובילים בישראל.

עד כמה מבנים מסוכנים הם יקרים ועלולים להיות מסוכנים לדיירים?

שיקום מבנים מסוכנים יכול להיות סיפוק לא זול עבור הדיירים. למרות שהסכום מתחלק בין כל דיירי הבניין, עדיין במקרים רבים מדובר על סכום כסף בלתי מבוטל שצריך להוציא ללא כל התראה מוקדמת.

למעשה, אין כל כך הרבה ברירות – מדובר על משהו שיכול להיות עניין של חיים ומוות, כאשר כל דחייה עלולה לגרום לבניין להיות במצב גרוע יותר וקרוב יותר לקריסה.

בכל מקרה, גם אם הדיירים מחליטים להתעלם, בסופו של דבר הרשות המקומית תאלץ להתערב, והיא תוציא למבנה צו המכונה צו מבנה מסוכן, אשר מכריח את הדיירים לפעול. במידה והדיירים לא מבצעים את הוראות הצו, העירייה תשלח את קבלן שיפוץ בניינים מטעמה שיבצע את העובדה – על חשבונם של דיירי הבניין.

מהי הדרך הטובה ביותר לשקם בניין מסוכן?

מבנים מסוכנים: הדרך המומלצת לשקם בניין מסוכן

הדרך הטובה ביותר לביצוע של שיקום מבנים מסוכנים או שיקום מבנים ישנים היא על ידי קבלן שיפוץ בניינים אשר מחזיק בניסיון ובידע הרלוונטי בתחום.

למעשה, כאשר אתם מחליטים לבצע שיקום של המבנה, אתם חייבים לשים לב שמדובר על משהו שיגרום להפרעה לא קטנה לחייהם של תושבי הבניין, וכדאי מאוד לשים לב שאתם בוחרים קבלן שיפוץ בניינים שיודע לבצע את העבודה בצורה מהירה ומקצועית, בכדי להוריד את ההפרעה לחיי הדיירים למינימום ההכרחי.

עמית עוז – קבלן שיפוץ בניינים מומלץ

בדרך כלל כאשר ניגשים לחיפוש של קבלן שיפוץ בניינים, לא באמת יודעים כיצד להחליט על הקבלן הטוב ביותר.

למעשה, מדובר על משהו שנתקלים בו בדרך כלל לא יותר מאשר פעם בחיים, ואין מישהו מוכר שמבצע את העבודה. ולכן, ישנה חשיבות רבה לבחירה בקבלן אשר יוכל להציג לכם הוכחות ואנשים שיספרו על כך שמדובר על איש מקצוע בעל ניסיון, אשר מבצע עבודה איכותית וזריזה, בכדי שתוכלו להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

עמית עוז (קבלן רשום) הוא קבלן שיפוץ בניינים אשר מבצע שיקום מבנים ישנים וכן שיקום מבנים מסוכנים זה למעלה מעשרים שנה, תוך דגש על עבודה מקצועית ושירות לקוחות מצוין. אם אתם נזקקים לשירותיו – פנו אליו עוד היום ותקבלו את השירות הטוב והאיכותי ביותר!

לאתר של עמית עוז לחצו >> עמית עוז – קבלן שיפוץ בניינים

אנחנו כאן בשבילך