תוכן עניינים

דוגמאות ריצוף פנים: למה חשוב לשים לב כאשר מרצפים את הבית 100% מהמקרים

דוגמאות ריצוף הבית שלנו הוא פרט חשוב מאוד בבנייה ובשיפוץ שלו. כאשר אנחנו רוצים לרצף את הבית שלנו באופן איכותי ומקצועי כדאי לנו לחשוב איזה סוג ריצוף אנחנו בוחרים.  יש הרבה מאוד סוגים שונים של ריצוף מריצוף עץ ועד ריצוף קרמיקה או ריצוף שיש. דוגמאות ריצוף פנים יכולות לאפשר לנו לשדרג את איכות הרצפה שלנו ולבחור מידי ניסיון את סוג הריצוף שהכי מתאים לסגנון החיים ולבית שלנו.

דוגמאות לריצוף פנים – ריצוף עץ

ריצוף עץ הוא ריצוף שכיח מאוד במדינות צפון אמריקה שם קר מאוד רוב השנה. בארץ ריצוף עץ פחות מתאים מאשר סוגי ריצופים אחרים שדוחים חום ולא מתחממים כל כך. 

יש בתים כמובן שבנו אותם עם בטון מוחלק. דוגמאות ריצוף פנים של ריצוף עץ יכולות להתאים לנו ותמיד אנחנו יכולים לבחור ריצוף דמוי עץ שעשוי מלמינציה או מאריחי קרמיקה בדוגמת עץ.

דוגמאות של ריצוף פנים – ריצוף קרמיקה

ריצוף קרמיקה הוא סוג הריצוף הכי פופולארי בארץ וברוב הבתים בארץ ניתן למצוא אותו על כל הסגנונות והסוגים השונים שלו. אם אנחנו לא בטוחים איזה סוג קרמיקה כדאי לנו לבחור לבית שלנו אנחנו יכולים ללכת לחנות קרמיקה שם נוכל לראות דוגמאות ריצוף פנים קרמי רבות ולבחור את סוג האריחים שהכי מתאימות לסגנון האישי שלנו.

ישנן חברות פופולאריות מאוד בישראל, שמבצעות עבודות בטון מוחלק בנוסף לריצוף, כמו חברת Concrete Craft, שאנו ממליצים לעבוד איתם.

דוגמאות של ריצוף לפנים הבית – ריצוף שיש

אחד מסוגי הריצוף היקרים והיוקרתיים יותר שיש בנמצא בארץ ובכל העולם הוא ריצוף שיש. מרצפות שיש הן יקרות יותר והן יוקרתיות יותר.

התחזוקה של מרצפות שיש קשה יחסית לתחזוקה של רצפת קרמיקה רגילה אך האפקט שמשיגים באמצעותה הוא יפה מאוד ומרשים. כאשר אנחנו מרצפים את הבית שלנו בשיש ולא עם ריצוף יד 2, אנחנו הופכים אותו לארמון של ממש. דוגמאות ריצוף פנים מסוג שיש יכולות לאפשר לנו לבחור את גוון השיש שהכי מתאים לנו.

בסופו של דבר ההחלטה איזה ריצוף נתקין בבית שלנו היא החלטה שיש מי שיגיד שהיא הרת גורל. הרצפה בבית היא הרקע לכל המתרחש ולכל העיצוב וחשוב שנבחר לבית שלנו רצפה שאנחנו אוהבים ומתחברים באופן אישי לעיצוב שלה. מעצב פנים מומחה יוכל לסייע לנו בבחירה של סוג הריצוף לחללים הפנימיים בבית שלנו והוא יוכל לחשוב ביחד אתנו מה עדיף לנו בבית רצפת עץ או רצפת קרמיקה או שיש. חשוב שנשקול טוב מאוד את כל הגורמים ונקבל החלטה מושכלת כי רצפה לא מחליפים כל יום.

סרטון על דוגמאות לריצוף פנים

אנחנו כאן בשבילך