תוכן עניינים

וילון למרפסת: מרפסת הינה משאת נפשם של אנשים רבים. יחד עם זאת, ברוב המקרים שטח המרפסת איננו מנוצל כראוי בשל מגוון סיבות.

המרכזית שבהן נעוצה בעובדה, כמו שאנו ב AlefBet Group יודעים כי כאשר המרפסת הינה פתוחה, היכולת ליהנות ממנה מוגבלת ותלויה בתנאי מזג האוויר השורר בחוץ. התקנה של הוילון למרפסת מעניקה פתרון לסוגייה זו ומאפשרת סגירת מרפסת בצורה יעילה ואלגנטית.

הרציונאל הקיים מאחורי סגירת מרפסת

המטרה העיקרית של סגירת מרפסת הינה לאפשר להימצא בחלל המרפסת בכל ימות ועונות השנה, ללא תלות בתנאי מזג האוויר השוררים מעברה השני של הזכוכית. באופן זה, ניתן להנות מארוחה משפחתית חמה או ממפגש ספונטני של חברים על דק המרפסת מבלי לתהות באשר לטמפרטורות או המשקעים העלולים להפתיע תמיד ברגע האחרון. הנציגים של "צל-וילון" יגיעו אליכם על מנת לעזור לכם בבחירת וילון למרפסת שעונה על הצרכים שלכם.

וילון למרפסת מסייע בהפחתה של צריכת החשמל

סגירת מרפסת באמצעות וילון הזכוכית מסייעת בצמצום של צריכת החשמל הביתית. הסיבה לכך די ברורה, ונובעת מהעובדה, כי דרך וילון הזכוכית חודר אור יום טבעי לא רק לחלל המרפסת אלא גם לחדר הצמוד למרפסת, בין אם מדובר בסלון, חדר אורחים או חדר שינה.

ללא ספק, הדבר מתבטא בהפחתה ניכרת בכמות החשמל הנצרכת, הדבר המוביל בסופו של דבר לחשבון חשמל נמוך יותר. לכן, מדובר בהשקעה חד-פעמית לטווח הרחוק, שתאפשר לכם לחסוך מידי חודש עשרות, אם לא מאות שקלים. חשוב לציין, כי עלויות ההתקנה של הוילון למרפסת יכולות להיות שונות בהתאם לאתר ההתקנה וכתלות בפקטורים נוספים הנוגעים לעבודות ההתקנה עצמן. המקצוענים של "צל-וילון" יסייעו לכם בבחירה של וילון למרפסת שיתאים לכם ויבצעו את ההתקנה בצורה המיטבית ביותר.

סגירת מרפסת מאפשרת ניצול מיטבי של החלל

מה התועלת במרפסת אם לא ניתן ליהנות ממנה תמיד? הרי מדובר בחלל המושלם לאירוח או לארוחה משפחתית. מעבר לכך, מה יכול להיות טוב יותר מאשר לשהות במרפסת ולצפות בפלא הזריחה עם משקה חם ביד? סגירת מרפסת באמצעות וילון הופכת את החלום הזה למציאות. אין יותר צורך להתעדכן בתחזית מזג האוויר, כי המרפסת הופכת להיות אטומה לגשם, שלג וקור. צרו עמנו קשר בהקדם והמומחים שלנו יחזרו אליכם על מנת להתאים עבורכם במהירות האפשרית סגירת מרפסת שתהיה האופטימלית עבורכם.

וילון למרפסת – פתרון איטום בטיחותי

סגירת זכוכית וילון למרפסת או סגירת מרפסת בכלל, תאפשר גם לכם וגם לילדים שלכם ליהנות מחלל המרפסת מבלי לדאוג לסוגיית הבטיחות.

הוילון למרפסת כולל מנגנון נעילה מתקדם, המבטיח בטיחות מקסימלית והמעניק לכם שקט נפשי בכל עת.
לאחר סגירת המרפסת, הילדים יכולים להתרוצץ בחופשיות בחלל, מבלי שתצטרכו להקדיש לכך מחשבה נוספת.

אנחנו כאן בשבילך